KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17275392

nr 1727 5392

Cecilia Haupt

(f. 1972), Sverige

Oljemålning, Signerad, daterad -97, dam med pärlhalsband. Olja på duk, 53x45 cm, yttermått inklusive ram: 68x61 cm

Cecilia Haupt, svensk målare född 1972.

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 29 september 2025
kl 20:07:55

Cecilia Haupt

Läs mer om Cecilia Haupt